JuiceMe

Poznaj zalety wyciskarki JuiceMe

Redakcja Wyciskarki Opinie

JuiceMe produkuje wysokiej jakości tzw. żywy sok. Wyciskanie wolnoobrotowe z prędkością 66 obrotów na minutę skutecznie zmniejsza tracie oraz produkcję ciepła w czasie przetwarzania warzyw i owoców. Poza ty prędkość obrotów na niskim poziomie sprawia, że do soku dostaje się niewielka ilość powietrza. Dlatego można przechowywać go w lodówce nawet 48 godzin. Soki z tej wyciskarki są doskonałe w smaku.

Unikalne, pionowe wyciskanie

JuciceMe wykorzystuje nietypowy, opatentowany pionowy sposób wyciskania, który korzysta z siły grawitacji. Dzięki temu kawałki warzyw i owoców wpadają do szczeliny, a potem do prasy. W przypadku tej wyciskarki nie trzeba już dociskać składników, tak jak w innych urządzeniach.

Niespotykanie prosta obsługa

Na ogół wyciskanie soku jest czynnością, która zabiera sporo czasu. W przypadku JuiceMe wiele czasu podczas projektowania poświęcono właśnie na łatwość obsługi. Za sprawą funkcji automatycznego płukania wyciśnięcie po sobie wielu różnych soków nie jest większym problemem. Trzeba jedynie do środka wlać wodę. Po zakończeniu pracy urządzenie można jeszcze przepłukać bieżącą wodą.

Cichy, trwały i kompaktowy

JuiceMe to urządzenie wolnoobrotowe przygotowane do długotrwałego użytkowania. Dzięki silnikowi o mocy 150W praca odbywa się szybko i cicho jednocześnie. Kiedy dochodzi do przeciążenia silnik w sposób automatyczny zatrzymuje się, a więc plastikowe elementy są chronione przed tarciem. Wszystkie elementy wchodzące w skład wyciskarki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przewody posiadają odpowinią izolację chroniącą urządzenie przed korozją.

Więcej niż wyciskarka

JuiceMe to nie tylko wyciskarka do soków, to w zasadzie cały robot kuchenny.Pozwala m.in. na przyrządzanie soków z twardych i miękkich owoców. Świetnie radzi sobie nawet z cytrusami. Nadaje się do warzyw. Bez problemu można przy jej pomocy wycisnąć sok z selera, marchewki czy kapusty. Wyciska tez sok z kiełków, aloesu i ziół leczniczych. Poza tym przy jej pomocy da się robić lody, sorbety czy zupy.

Unikalne cechy:

 • pionowy system wyciskania soku (tłok oraz sito ustawione są w pozycji pionowej, a więc składniki same wpadają do wyciskarki i nie trzeba ich dociskać dodatkowo),
 • nietypowa funkcja płukania (w urządzeniu znajduje się obrotowa szczotka czyszcząca wyciskarkę od środka, trzeba jedynie wlać do niej wodę),
 • oszczędność miejsca (nowoczesny projekt pozwala na zaoszczędzenie nawet 50% miejsca więcej w stosunku do innych wyciskarek wolnoobrotowych np. poziomych),
 • bardzo cicha praca (mocy silnik posiada wbudowany reduktor poziomu dźwięku, co pozwala na zachowanie ciszy),
 • bardzo wysoka wydajność (wyciskarka posiada duży wylot, a więc urządzenie wyciska więcej soku z warzyw i owoców),
 • szerokie zastosowanie (poza sokami owocowymi i warzywnymi czy sokami z kiełków, przy pomocy urządzenia można przygotowywać zupy, dżemy czy lody i serbety),
 • trwałość i wytrzymałość (nowy model JuiceMe posiada mocne sito oraz silnik, co pozwala na użytkowanie przez wiele długich lat bez problemów).

   

  OPINIE 
   

   
  butterfly
  POLECAM   Wyciskarka idealna. Duży duży plus! Dobry przelicznik ceny do jakości. Jedynyn minus to brak instrukcji dla początkujących, przez co czasem muszę uczyć się poszczególnych funkcji drogą dedukcji. Ale metodą prób i błędów moża odkryć wszystko ;) Bardzo cichutka i wydajna praca. Na domysł także trzeba nauczyć się dopasowywać sitka do poszczeólnych warzyw i owoców, ale 2, 3 dni i wszystko stało się jasne. Polecam! 

  ZALETY WADY
  cena  brak opisu poszczególnych sitek
  design  
  łatwy montaż i demontaż  
  solidne wykonanie 
   
   


  Marcin
  POLECAM 


  Bardzo dobre, sprytne urządzenie. Zgadzam się z opinią powyżej - producent zaoszczędził na dobrej instrukcji obsługi przez co użytkonwnik sam musi dojść do pewnych funkcji i metody ich obsługi. Jest to jedyny mankament naprawdę bardzo dobrej wyciskarki do soków. Jakość przewyższa koszty i niedogodności jakie przechodzi użytkownik - świeżak. 

  ZALETY WADY 
  wydajna brak dobrej instrukcji
  cicha    
  kompaktowa 
  tania
   

   


   

  IGA
  POLECAM   Dobry, solidny sprzęt, który pracuje sprawnie i cicho. Bardzo podoba mi się funkcja mielenia dzięki której przyrządzam szybko na przykład placki ziemniaczane. W wyciskarce robię także masło orzechowe, które uwilebiają moje dzieci, mąż no i ja oczywiście także ;) 

  ZALETY WADY
  wyjątkowo cicha praca instrukcja
  dobra cena  
  różne sitka 
Zobacz