Przed zakupem

Ranking wyciskarek do soków

Redakcja Wyciskarki Opinie

Przedstawiamy najlepsze wyciskarki na rynku w roku 2020

1. Hurom One Stop

Wyciskarka od Hurom to takie urządzenie, które szybko przygotowuje zdrowe i smaczne soki. Dzięki nowoczesnej technologii wyciskanie odbywa się na zimno i tym samym w napoju zostają wszystkie wartościowe składniki odżywcze. Można liczyć na bogactwo witamin. Komfort użytkownika to spory otwór wsadowy i dzięki temu składników nie trzeba dzielić przed przygotowywaniem soku. Można dzięki temu oszczędzić swój czas. Urządzenie nie jest trudne w zakresie obsługi, każdy na spokojnie sobie z nim poradzi.  Wydajność urządzenia jest wysoka, sok przygotowywany jest szybko, a pulpa zostaje sucha więc faktycznie urządzenie radzi sobie bardzo dobrze. 

2. Kuvings D9900

Wyciskarka wysokiej jakości, pochodzi z polskiej dystrybucji, producent daje na nią aż 10 lat gwarancji co na pewno na rynku jest wyróżnikiem. Jest to produkt z najwyższej półki i tym samym należy do dość drogich wyciskarek. Trzeba liczyć się z wydatkiem 2 tysięcy złotych. Urządzenie charakteryzuje się dużą mocą silnika, dzięki temu nawet w przypadku korzeniowych warzyw nie ma problemu z wyciskaniem soku, będzie można także mówić o efektywnej pracy tego sprzętu. Mimo dużej mocy indukcyjny silnik nie robi bardzo dużego hałasu. Minusem może tutaj być stosunkowo nieduży pojemnik na sok jaki znajduje się w tym urządzeniu, dlatego trzeba będzie regularnie  go opróżniać.

3. Philips Viva Collection HR1889/70

Urządzenie od znanego producenta to wysokiej klasy sprzęt, który otrzymuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu wykorzystywanie tego sprzętu będzie faktycznie komfortowe, intuicyjne, nie będzie trzeba mu dużo czasu poświęcać. Przygotowywanie soków jest szybkie, podobnie jak czyszczenie tych urządzeń, dzięki zastosowani specjalnej technologii, która ułatwia czyszczenie. Wystarczy tylko zdemontować elementy i wypłukać pod bieżącą wodą. Jest tam również tryb cofania, warto z tego korzystać, ponieważ sitko może się zatykać. Urządzenie radzi sobie bardzo dobrze, stosunkowo szybko pracuje z różnymi składnikami, ma 7 cm średnicy wejścia dla składników. Minusem może być między innymi nieduży pojemnik na pulpę.

4. Omega Sana EUJ-707

Wyciskarka firmy Omega to bardzo praktyczne urządzenie, z pomocą którego można przygotowywać coś więcej niż tylko pyszny i zdrowy sok. Wyciskarka jako model pionowy ma dwa sia i wkład do mielenia. Dobre wyposażenie w zakresie akcesoriów sprawia, że to urządzenie można dopasować do własnych potrzeb. Można przygotować sok idealnie klarowny, albo stosując inne sito sok, który będzie zdecydowanie gęstszy, tak więc każdy może wybrać taką opcję, która najlepiej się sprawdzi. Sprzęt będzie pozwalał również na wykonanie musu i przecieru. Urządzenie wykonuje 75 obrotów na minutę, więc jak na wolnoobrotowe wyciskarki jest to sporo. Na pewno plusem tego urządzenia będą jego niewielkie rozmiary i sporo opcji, które sprzęt otrzymuje.

5. Zelmer ZJP1600B

To wysokiej klasy urządzenie, które otrzymuje nowoczesną technologię związana z wykorzystywaniem śruby, która ma efektywnie, skutecznie i precyzyjnie wyciskać sok z każdego składnika. Wyciska się je do ostatniej kropli, pulpa zostaje sucha i składniki nie są marnowane. Zaletą urządzenia jest to, że jego silnik pracuje cicho, będzie można korzystać nawet przy śpiącym dziecku. Minusem tego urządzenia w stosunku do innych wyciskarek będzie stosunkowo nieduży otwór wsadowy i konieczne będzie dzielenie składników na małe kawałki. Z drugiej strony dostajemy duży pojemnik na sok 1,2 l wiec to na pewno plus dla urządzenia od Zelmera.

Zobacz