Omega

Wyciskarka wolnoobrotowa PREMIUM Sana HoReCa EUJ-909

Redakcja Wyciskarki Opinie

Jest to pierwsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków, służąca do zastosowań profesjonalnych marki Sana. Jest idealna do kawiarni, restauracji, barów, klubów jak i także we wszystkich miejscach gdzie mamy do czynienia z sokami świeżo wyciskanymi. Sana HoReCa jest szansą na zdobycie bardzo wymagających klientów kompozycjami pysznych soków o wartościach zdrowotnych.

Wolnoobrotowa wyciskarka Sana HoReca jest rewolucją swoistą w dziedzinie wyciskania soków w szeroko rozumianej gastronomii. Do tej pory wyposażeniem standardowym kawiarni były blendery czy też sokowirówki. Sana HoReca wprowadziła nową jakość soku, większe możliwości w wyciskaniu jak i także lepszy smak. Jest to także doskonała szansa, aby się wyróżnić na tle konkurencji. Obecnie bardzo modne są soki, które wyciskane są "na zimno". Sana HoReca pozwala być "na czasie".

Dzięki temu wprowadzisz do swojej oferty różnorodności. Możesz zaoferować ciekawe kompozycje owocowo-warzywne. Przy pomocy tejże wyciskarki da się wycisnąć niemalże każdy gatunek owoców, warzyw jak i także ziół. Zaczynając na warzywach korzeniowych oraz włóknistych, aż po ananasy, cytrusy, mango itd. Gdy mamy taką paletę możliwości to możemy swoim klientom serwować wariacje sokowe, których konkurencja nie ma.

Dodatkowo zwiększysz efektywność swojej pracy, a dodatkowo zmniejszysz wydatki na warzywa i owoce. Sana HoReCa na tle swojej konkurencji wyróżnią się dokładnością wyciskania. Wyciskają zdecydowanie więcej soku z danego warzywa oraz owocu nie generując większych strat.

Można także wycisnąć soku na zapas i być przygotowanym na godziny szczytu. Na bieżąco muszą być wyciskane tylko i wyłącznie soki z sokowirówki. W innym wypadku rozwarstwiają się czy też brązowieją. Soki z Sana HoReCa można przechowywać nawet dwadzieścia cztery godziny. Oczywiście w lodówce. Soki te zachowują swój smak, kolor oraz właściwości. Gdy Twoja restauracja przechodzi prawdziwe oblężenie to docenisz to.

Wyciskarka ta ma także kolejną genialną wręcz funkcję. Funkcją tą jest przepłukiwanie na biegu. Unikniemy dzięki temu każdorazowego jej mycia. Blendery czy też sokowirówki musimy myć po każdym wykonanym soku. Po przygotowaniu soku za pomocą Sana HoReCa wystarczy wlać pół litra wody i wyciskarka sama płucze sito.

Otwór wsadowy wyciskarki ma, aż 8,8 centymetrów. Wielkość ta pozwala na ograniczenie czasu, który przeznaczamy zwykle na przygotowanie i krojenie owoców czy też warzyw do krojenia. Niektóre warzywa czy też owoce można zmieścić nawet w całości. Dodatkowy otwór znajdujący się w tej wyciskarce to otwór mniejszy, który przeznaczony jest do wkładania ziół, liści czy też korzeniowych warzyw.

W zestawie znajdują się, aż dwa wymienne korpusy. Oznacza to nic innego, że wraz z wyciskarką otrzymujemy komplet roboczych elementów. Są to między innymi kosz czyszczący, wałek ślimakowy czy też korpus.

Dla wielu osób przemawia także fakt, że sama wyciskarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Wielość argumentów na pewno Państwa przekona do zakupu tejże wyciskarki.

 

OPINIE 
 

 
ann77
POLECAM Miałam dużo obaw wybierając wyciskarkę do mojej resteurajcji. Zdecydowałam się na ten konkretny model i nie zawiodłam się! Wyciskarka świtnie radzi sobie z każdym rodzajem produktu, z któego chcemy ptzygotować sok a do tego jest niezmiernie wydajna. nie mogłam wybrać lepszej wyciskarki niż ta. Polecam wszyskiem przedsiębiorcom! 

ZALETY WADY
10 lat gwarancji na silnik  brak
5 lat gwarancji na części  
cicha 
łatwe czyszczenie
 
dobra jakość soku 
łatwa w obsłudze
 
 
   


Daniel
POLECAM 


Jako dietetyk potrzebowałem mocnego sprzętu do przygotowywnaia soków dla moich podopiecznych. Wyciskarka Sana trafiłam do mnie z polecenia znajomych z branży gastronomicznej. Nie mając odniesienia do innych tego typu urządzeń zakupiłem produkt,  po uprzenim przeczytniu pozytywnych opinii w Internecie. Nie zawiodem się. Sprzęt pracuje dzień w dzień, nie zapycha się i nie przegrzewa. Ogromny plus dla producenta! 

ZALETY WADY 
mocny silnik brak
smaczne napoje  
ultra wydajna
mycie 
 
Zobacz