Przepisy i porady

Podróżuj przez smaki naszych smoothies, odkryj miejsca, do których zmierzasz.

Redakcja Wyciskarki Opinie

Zdjęcie, książka, sen... Jest wiele rzeczy, które mogą nam pomóc w podróżowaniu bez fizycznego przemieszczania się. Nie możemy jednak zapominać o intensywnych smakach, tych, którymi delektujemy się z każdym łykiem i których nigdy nie chcemy kończyć, jak na przykład nasze smoothie.

Jedzenie pokarmów, które uwielbiamy, to przyjemność dla naszych zmysłów, a jeśli dodatkowo czujemy, że dbamy o siebie, przyjemność ta się zwielokrotnia. Nasze smoothies zawierają intensywne, pyszne smaki, które po spróbowaniu chciałbyś, aby nigdy się nie kończyły. To podróż dla zmysłów. Czy już tego doświadczyłeś?

Jeśli już ich spróbowałeś, możesz zgodzić się z listą, którą podzielimy się z Tobą poniżej, ponieważ smaki naszych smoothies mogą również pomóc Ci w podróży dookoła świata. Gotowi do startu!

Mango Paradise zabierze Cię do Indii

Jak sama nazwa wskazuje, nasze smoothie zabierze Cię do prawdziwego raju pełnego kolorów i smaków: Indii. Mango jest jednym z głównych owoców w naszym smoothie. Obecnie istnieje wiele odmian tego owocu na całym świecie, ale pochodzi on z Azji.

Mimo że pozostałe składniki, takie jak ananas i passiflora, pochodzą z Brazylii, smak i kolor naszego smoothie przenosi nas do tego wspaniałego kraju. Przypomina nam o świątyni Akshardham znajdującej się w stolicy kraju, New Delhi, ze względu na pomarańczowy kolor tak charakterystyczny dla mango. Świątynia ta jest również symbolem pokoju, jednego z wielu doznań, które można poczuć, delektując się Mango Paradise.

Następny przystanek... Puerto Rico z Tropi Coladą

Nasze smoothie Tropi Colada to super zdrowa opcja, która może konkurować z najlepszymi koktajlami, jakie można wypić na Wyspach Karaibskich. Świeżość, którą poczujesz podczas jego picia oraz smak ananasa, kokosa i banana stworzą niesamowity kontrast, który pomoże ochłodzić ciepły, tropikalny klimat.

Puerto Rico to wyspa pełna kolorów i życia, ale jej plaże są być może jedną z jej największych atrakcji; krystalicznie czysta woda, palmy, a przede wszystkim drobny, biały piasek. To właśnie ten niuans najbardziej przypomina nam o tej wymarzonej destynacji i jest idealny, aby cieszyć się nim latem.

Leć do Brazylii z naszym Acai Kick

Oczywiście, acai to jagoda pochodząca z Brazylii, bogata w składniki odżywcze i przeciwutleniacze, która jest również uważana za żywność przeciwstarzeniową. Tak więc, nigdy nie będziesz za stary na podróż do Brazylii. ????

Kolor naszego smoothie Acai Kick przypomina nam dziką florę tak powszechną w Amazonii, jednym z najbardziej żywych regionów na naszej planecie. Ponadto, wraz z innymi owocami zawartymi w tym smoothie, takimi jak banan, mango i borówka, sprawiają, że jest to prawdziwa podróż, a kiedy go skosztujesz, Twoje zmysły zapamiętają go na zawsze.

Chcesz odwiedzić Grecję? Spróbuj naszej Malinowej Miłości

Podobno maliny pochodzą z Grecji i są jednym z głównych owoców, które znajdziesz w naszym smoothie Raspberry Love. Można powiedzieć, że nasze smoothie to napój bogów, ponieważ zawiera liczne składniki odżywcze zawarte w owocach: borówce, bananie i wspomnianej malinie.

Czerwony kolor malin przywodzi nam nawet na myśl boginię Afrodytę, boginię piękna i miłości, ponieważ owoce te są bogate w antyoksydanty i świetnie wpływają na skórę. Nasza Malinowa Miłość to świątynia poświęcona tej greckiej bogini.

Jak widzisz, nie musisz opuszczać domu, aby podróżować po całym świecie. Wystarczy dobre wyczucie smaku, odrobina wyobraźni i otwarty umysł, a smaki naszych smoothies zrobią resztę. ????

Teraz, gdy wiesz już o nich nieco więcej, odkryj idealne smoothie na lato.

Zobacz