Omega

Wyciskarka do soków Sana Omega 606

Redakcja Wyciskarki Opinie

Wyciskarka do soków Sana Omega 606 to najnowsza propozycja marki Omega. W tym przypadku udało się połączyć największe zalety wyciskarek poziomych i pionowych. Posiada ona regulację siły wyciskania i nie tylko.

W porównaniu do poprzednich modeli wyciskarka ma nieco większe wymiary i w zasadzie taką samą wagę. Nowością jest możliwość dostosowania ciśnienia do danego produktu. Wysoki poziom pozwala wycisnąć dużą ilość soku, co jest ważne podczas wyciskania warzyw liściastych. W przypadku miękkich owoców nie ma takiej potrzeby. Poza tym oprócz wyciskania soków urządzenie pozwala na ich homogenizowanie, a także produkcję makaronu, masła orzechowego czy sorbetów.

Duży otwór wsadowy pozwala wkładać do urządzenia większe kawałki surowca, co przekłada się na niższy czas przygotowywania posiłków. Powolny proces wyciskania soku zmniejsza jego nagrzewanie i utleniania. Sok można przechowywać w lodówce do 48 godzin. Model ten przeznaczony jest dla osób, które wykorzystują na co dzień różnego rodzaju owoce i warzywa. Wszystkie elementy urządzenia wykonana są z materiałów BPA free, które są trwałe i bezpieczne dla zdrowa. Do wyboru są dwa kolory - czerwony i srebrny.

Wyciska efektywność wyciskania - wyciskarka wyciska dobrze i szybko. W porównaniu z modelami jednoślimakowymi jest bardziej dokładna. Działa na zasadzie kruszenia i miażdżenia surowców przy niskich obrotach - 80 na minutę. Wszystko to przekłada się na lepszą jakość samego soku. Taka metoda zapewnia wysoką zawartość cennych składników odżywczych. Sok można spożywać do 48 godzin od momentu wyciśnięcia. Za sprawą niskich obrotów nie jest on napowietrzony i nagrzany, co sprzyja utlenianiu i minimalizuje jego świeżość. Dlatego też bez problemu taki sok można ze sobą zabrać do szkoły czy pracy. Urządzenie jest proste i łatwe do mycia. Nie zawiera zbyt dużej liczby elementów. Proces mycia trwa zaledwie 5 minut.

zestaw omega sana 606

Na co pozwala wyciskarka Sana EUJ - 606?

  • produkcja mleka kokosowego, orzechowego i sojowego,
  • produkcja deserów z homogenizowanych owoców,
  • produkcja domowych lodów i sorbetów z mrożonych owoców,
  • produkcja masła orzechowego,
  • produkcja pasztetu z mięsa gotowanego lub warzyw,
  • produkcja humusu i pasty tahini,
  • mielenie sera i maku,
  • produkcja naturalnych posiłków dla małych dzieci,
  • mielenie przypraw i ziół.

Urządzenie jest niewielkie i kompaktowe. Poza tym zwraca uwagę swoim efektownym wyglądem. Występuje w kilku kolorach do wyboru - czerwonym, srebrnym i chromowanym. Przy tym jest bardzo cicha. W przypadku zablokowania przez duży czy twardy kawałek surowca, wystarczy włączyć przycisk biegu wstecznego, aby odblokować zator i dalej pracować. Model ten jest niezawodny. Wykonano go z najwyższej jakości materiałów. Posiada aż 10 lat gwarancji na części i 5 lat na silnik. Wykonana jest z materiałów, które nie zawierają substancji Bisfenol A. Dzięki temu urządzenie jest w pełni bezpieczne dla użytkowników, co zresztą zostało potwierdzone licznymi badaniami. Materiały wykorzystywane w tym przypadku są nietoksyczne.

OPINIE 
 

 
Mariola
POLECAM Bardzo solidna wyciskarka, radzi sobie zarówno z owocami jak i twardymi warzywami. Bardzo prosta w użytkownamiu oraz szybka w czyszczeniu po zakońcoznej pracy. Jestem pod wielkim wrażeniem. Ddoatkowo plusem jest cicha praca i świetna jakosć ptrzymywanego soku. 

ZALETY WADY
łatwa w myciu  brak
piękny design  
solidne wykonanie
 
 


greg 
POLECAM 


Produkt polecił mi znajomy około pół roku temu. Wraż z żoną poszukiwaliśmy dobrej wyciskarki dla naszej 4 osobowej rodziny. Wybór padł na Sanę z czego wszyscy bardzo się cieszymy. Jakość wykonania oraz prosta obsługa to wielkie plusy modelu Omega 606. Nie przegrzewa się, nie bolkuje podczass pracy na większych warzywach lub owocach. Cena przekłada się ona w 100% na oferowaną jakość. 

ZALETY WADY 
wygląd brak
łatwe użytkownaie  
wydajna
design 
 
Zobacz