Omega

Wyciskarka Omega Sana EUJ-707

Redakcja Wyciskarki Opinie

Powstanie tej rewolucyjnej wyciskarki do warzyw i soków jest wynikiem współpracy największych producentów wyciskarek na świecie. Została stworzona przez amerykańskiego wytwórcę prestiżowych wyciskarek, firmę Omega, we współpracy z liderem dystrybucji wyciskarek na rynku europejskim, firmę Eujuicers. W wyniku ich wspólnych działań została stworzona wyciskarka idealna, która łączy doświadczenia oraz uwagi osób, które korzystały z różnych urządzeń tego typu.

Co sprawia, że jest wyjątkowa?

Nie ma potrzeby krojenia owoców i warzyw na mniejsze kawałki, wyciskarka jest bowiem wyposażona w dużych rozmiarów otwór wsadowy, do którego bez problemu zmieszczą się wszystkie produkty. Dzięki temu oszczędzamy nasz czas i skupiamy się na samym uzyskiwaniu soku.

Wyciskarka Sana EUJ-707 posiada niezwykle bogate wyposażenie, spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jest wyposażona w dwa rodzaje sit oraz wkład do mielenia. Ci z nas, którzy preferują klarowne soki, powinni użyć sitka o małych otworach, ci, z kolei, którym odpowiada sok o gęstszej konsystencji i wyższej zawartości błonnika, powinni skorzystać z sitka o większych otworach. Aby uzyskać mus, przecier czy zmielić dany produkt, należy skorzystać z wkładu pełnego.

Jak działa?

Jej technologia działania opiera się na zasadzie powolnego kruszenia i miażdżenia produktów, co pozwala na wydobycie z warzyw i owoców wszystkich zawartych w nich substancji odżywczych, witamin, minerałów oraz enzymów. Działa z prędkością 75 obrotów na minutę. Jest to najlepsza i najzdrowsza metoda uzyskiwania soków.

Urządzenie nie posiada ostrzy z metalu, dzięki czemu nie zachodzi w niej proces utleniania i utraty składników odżywczych. Uzyskany za jej pomocą sok pozostaje świeży i smaczny nawet do 48 godzin po wyciśnięciu. Powinien być przechowywany w lodówce.

Wyciskarka Sana EUJ-707 charakteryzuje się większą ilością uzyskanego soku oraz większą dokładnością w porównaniu z innymi wyciskarkami jednoślimakowymi oraz tradycyjnymi sokowirówkami.

Jakie warzywa i owoce mogą być w niej wyciskane?

Wyciskarka Sana EUJ-707 nadaje się do uzyskiwania soków z każdego gatunku owoców, warzyw a także ziół. Możesz z tych produktów przygotować dowolną mieszankę, wedle twoich upodobań.

Możesz w niej wycisnąć między innymi:

  • warzywa korzeniowe: buraki, seler, marchew, ziemniaki;
  • warzywa liściowe: szpinak, natkę pietruszki, kapustę, jarmuż, sałatę;
  • tradycyjne warzywa: paprykę, brokuły, kalarepę, pomidory;
  • owoce polskie: jabłka, gruszki, śliwki, wiśnie, winogrona;
  • owoce tropikalne: ananasy, granaty, arbuzy, mango, melony;
  • owoce cytrusowe: pomarańcze, grejpfruty, cytryny;
  • owoce drobne: borówki, jagody, porzeczki;
  • zioła: miętę, pokrzywę, liście mleczu, trawę pszeniczną i jęczmienną, korzeń imbiru;

Prostota w obsłudze i wygoda w czyszczeniu

Wyciskarka Sana EUJ-707 jest niezwykle prosta w myciu i konserwacji. Jej dokładne umycie zajmuje zaledwie 3 minuty dzięki temu, że ilość jej części jest zminimalizowana. Nie posiada przy tym zakamarków czy trudno dostępnych miejsc, co zwiększa komfort i wygodę jej czyszczenia. Jest przy tym bardzo prosta w obsłudze, każdy więc poradzi sobie z jej używaniem.

W sprzedaży model Sana EUJ-707 jest dostępny w trzech, pięknych kolorach. Użytkownicy mogą wybierać między czerwoną, białą i chromowaną obudową.

 

OPINIE 
 

 
Janusz
POLECAM Jakosć komponentów bardzo wysoka. Wyciskarka jest w moim domu miesiąc. Zauważam lekką stratę soku niewyciśniętego  - pulpa jest jeszcze wilgotna po zakończeniu pracy. Nie jest ot jednak duża ilość poozstałego w produkcie soku. Bardzo przyjemna w montażu i demontażu oraz co za tym idzie - czyszczeniu. Co do wysokiej ceny - są droższe wyciskarki, a poza tym cena przekłada się na zalety jakie idą w parze z ty modelem. Polecam każdemu, kto chce dbać o swoje zdrowie! ;) 

ZALETY WADY
10 lat gwarancji na silnik  brak
5 lat gwarancji na części  
cicha 
łatwe czyszczenie
 
dobra jakość soku 
łatwa w obsłudze
 
 
   


Aleksandra  
POLECAM 


Zakup tego modelu był bardzo dobrą decyjzą. W tydzień wyciskarka skradła moje serce. Soki są przepyszne, choć trzeba uważać na czasp racy - niedłużej niż pół godziny jednorazowo. To wcale nie tak wiele dla tego warto rozplanować sobie etapy wrzucania poszczególnych owoców i warzyw. Długi okres gwarancyjny na silnik oraz części potwierdza jakość produktu. 

ZALETY WADY 
ładna brak
montaż/demontaż  
wydajna
mycie 
długa gwarancja na silnikki części
Zobacz