Przepisy i porady

Cudowne maki owocowe na wszystkie pory roku

Redakcja Wyciskarki Opinie

Ciasteczka owocowe

Popsicles nie są tylko na lato. Ciastka owocowe są mile widziane nawet podczas mroźnej zimy. Skorzystaj z oferty Walmart lub Dollar Store.

Pokrój swoje ulubione kolorowe owoce w małe kostki, włóż je do foremki i napełnij sokiem. Najlepszy sok do tego celu: pomarańczowy lub ananasowy. Albo dlaczego nie mieć obu!

Kilka odpowiednich owoców do Twoich kolorowych liści:

Owoce kiwi, mango, truskawki, borówki, winogrona, banany, brzoskwinie, jabłka, pomarańcze, ananasy i cokolwiek, co można sobie wyobrazić. Nie tylko dzieci je pokochają, ale również dorośli!

Lizaki z soków

Co powiesz na prawdziwe lody z sokiem, gdy po kolacji odpoczniesz przed kominkiem? Zrób ten łatwy popsicle, który jest taka radość mieć.

Zrób trzy różnokolorowe soki i schłodź je. Odpowiednie soki owocowe do tego celu: kiwi, mango, arbuz, truskawki, pittaya lub dowolne lub Twoje ulubione owoce.

Wlej pierwszy kolorowy sok do formy i napełnij jedną trzecią pełną. Pozostałe dwa soki niech będą schłodzone. Włóż 1/3 napełnionych form do zamrażarki na około 20 minut, aż sok będzie prawie zamrożony, ale jeszcze nie do końca zamrożony. Powtórzyć to samo dla drugiego i trzeciego koloru soku, a następnie pozostawić do całkowitego zamrożenia. Łatwa radość!

Lizak kiwi

To kolejny zwycięzca z dziećmi. Idealny na imprezę dla dzieci.

Przygotuj się przedtem:

Pokrój trochę dojrzałego kiwi o grubości około 1/2 cala, delikatnie szturchnij każdą z nich patyczkiem do lizaków i połóż je na tacy wyłożonej pergaminowym papierem. Zamrażać od około 4 do 24 godzin. W razie potrzeby pokryć roztopioną czekoladą. Dzieci będą je po prostu kochać!

Zobacz