Hurom

Wyciskarka Hurom One Stop

Redakcja Wyciskarki Opinie

Dziś chcemy powiedzieć kilka słów o piciu soków oraz nowej wyciskarce Hurom One Stop, która nie tak dawno pojawiła się w sprzedaży. Wyciskanie soków stało się w ostatnich latach bardzo popularne i faktycznie pojawia się coraz więcej takich urządzeń, które maja dawać możliwość wyciskania pełnowartościowych soków. Pojawia się jednak pytanie, które z tych sprzętów faktycznie są na poziomie i będą gwarantować doskonałe jakościowo soki, które dodatkowo stosunkowo szybko będzie można przygotować. Sprawdź oferte wyciskarki Hurom One Stop na stronie https://hurompolska.pl/

Ogólnie mówiąc o sokach można podkreślić, że pozbawione są one błonnika, ale dzieje się tak celowo, by poprawić wchłanialność substancji odżywczych. Jeśli wypijemy sok na pusty żołądek albo między posiłkami to będziemy z tego korzystać. Błonnik można dostarczyć w każdym innym posiłku a wyciskanie soków ma sprawić, że dostarczymy sobie cennych witamin oraz minerałów a nie błonnika, który koniec końców sprawi, że mniej witamin będzie wchłoniętych.

A co z cukrem?

Często pojawiają się opinie, że nie warto pić soków ze względu na dużą dawkę cukru. Faktycznie będzie ona duża, ale w sokach z kartonu i warto to sprawdzić. Jeśli będzie się wyciskać soki to w przypadku soków wyłącznie owocowych będzie tego cukru całkiem sporo i większość od takich właśnie soków zaczyna, ponieważ wiadomo, że będzie smakował najlepiej. Jednak warto także pamietac, że sok można potraktować jako deser, który będzie dawał cukier, ale jednocześnie będzie miał zdrowy charakter. Jednak po tym jak zachwycimy się sokami owocowymi będzie trzeba pomyśleć o wprowadzeniu również większej ilości warzyw, szczególnie takich zielonych. Jednoczesnie ograniczamy owoce i można dojść do sytuacji, w której faktycznie sok warzywny będzie smakował doskonale i będziemy bardzo chętnie po niego sięgali.

Wyciskarka Hurom H-AI One Stop

Hurom One Stop!

To już kolejne urządzenie przygotowywane przez tą markę i wprowadzone na rynek. Urządzenie charakteryzuje się świetną jakością, do górnego pojemnika wystarczy włożyć składniki na sok i włączyć urządzenie. Całość jest tak przygotowana, że składniki będą przesuwane w dalsze elementy urządzenia samoczynnie. To świetna opcja, bo będzie można w tym czasie robić sobie coś innego, a wyciskarka spokojnie przygotuje smaczny sok.

Co jeszcze oferuje nowy Hurom One Stop?

Pulpa będzie znajdować się pod silnikiem wyciskarki, gdzie przygotowany został pojemnik. To dobra opcja, bo ogranicza się potrzebną przestrzeń. Dno misy lekko nachylone, tak że sok w całości spływa do pojemnika. Dodatkowo plusem będzie opcja wyjęcia zębatki, tak by dało się ją czyścić z włóknistych warzyw.

Mówiąc o tej wyciskarce na pewno trzeba powiedzieć, że to sprzęt, który swoje zadania realizuje bardzo efektywnie. Sprzęt działa sprawnie, nawet z twardymi składnikami jak marchew czy buraki radzi sobie bardzo dobrze. Dostępna jest funkcja cofania, ale sprzęt tak dobrze pracuje, że właściwie się z niej nie korzysta. Jest to sprzęt zdecydowanie na najwyższym poziomie i faktycznie warto będzie z niego korzystać, na pewno docenicie smak soków, jakie można dzięki niemu przygotować.

Zobacz