Kuvings

Kuvings EVO820 (Evolution). Najnowsza wyciskarka

Redakcja Wyciskarki Opinie

Kuvings Evolution (EVO820) to najnowszy sprzęt przygotowany przez markę Kuvings, która produkuje wyciskarki wolnoobrotowe. Wybrana została w specjalnym rankingu najlepszym urządzeniem na rynku w kategorii wolnoobrotowych wyciskarek. Obecnie sprzedawana jest także z dodatkowym zestawem sit do lodów i koktajli. To najwyższa linia Premium przygotowana przez tego producenta, urządzenie, które ma szeroki wlot, szybko się myje z obrotową szczotka, 10 lat gwarancji. Przez wielu wyciskarka Kuvings Evolution (EVO820) uważana jest za najlepszy sprzęt na rynku, który doceniany jest przez użytkowników. W przypadku naszego krajowego rynku jeśli chodzi o wyciskarki premium ten sprzęt sprzedaje się najlepiej. I nie dzieje się tak bez powodu. Widać wyraźnie, że producent mocno popracował nad tym sprzętem i faktycznie stale swój wyciskarki udoskonalana. Wyciskanie soku nie było jeszcze tak łatwe i przyjemne a czas przygotowania soków został istotnie zmniejszony. Firma zadbała o to, by wyciskanie soku było proste i przyjemne. Najnowszy model wyciskarki tak właśnie został przygotowany. Jest to marka szczególnie często kupowana, dodatkowo ma najwięcej pozytywnych opinii. Poznaj możliwości flagowej wyciskarki wolnoobrotowej Kuvings Evolution.

1. Nowa misa – wydajna i wytrzymała

Nowa misa na sok ma ulepszenia i dzięki temu wyciskanie jest wydajniejsze, szybsze a mycie będzie zajmować mniej czasu niż w starym modelu.

2. System zabezpieczający

Wyciskarka będzie się uruchamiać tylko jeśli wszystkie jej elementy będą odpowiednio spasowane.  To dodatkowe zabezpieczenie, które uniemożliwi wlączenie, jeśli nawet jeden element będzie źle włożony.

3 Wygodny uchwyt

To sprzęt przyjazny w trakcie użytkowania jak i jego przenoszenie będzie bardzo proste, ponieważ posiada specjalny uchwyt. Wszystko jest tak zaprojektowane, że jednocześnie to urządzenie wygląda doskonale.

4. Korek niekapek

Dzięki niemu można przygotowywać sok z różnych składników i potem do szklanek będzie trafiał już taki sok, który będzie idealnie wymieszany.

5. Mocny silnik urządzenia

W sprzęcie znajduje się silnik z mocą 240W, który dobrze poradzi sobie nawet z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Przy tym jednak urządzenie pracuje również bardzo cicho. Dla komfortu użytkownika przygotowane zostały różne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z tego sprzętu Przygotowanie soku jest bardzo szybkie, a szeroki wlot sprawia, że umieszczanie warzyw i owoców nie będzie stanowiło problemów. Większość warzyw czy owoców można wkładać w całości, bez dzielenia na mniejsze kawałki. Sprzęt radzi sobie doskonale i z twardymi warzywami korzeniowymi i z warzywami zielonymi liściastymi. Całość wykonana jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów, które jednocześnie sprawiają, że świetnie ta wyciskarka się prezentuje i będzie wpisywać się doskonale w stylistykę każdego wnętrza. Decydując się na Kuvings Evolution (EVO820) faktycznie można liczyć na urządzenie przygotowane profesjonalnie, które w trakcie użytkowania będzie komfortowe i z chęcią będziemy do niego wracali. 

Zobacz