Hurom

Wyciskarka soku Hurom GD

Redakcja Wyciskarki Opinie

- Wyciskanie owoców – wyciskarka radzi sobie zarówno z twardymi jak i miękkimi owocami oraz z cytrusami

- Wyciskanie warzyw – specjalny sposób wyciskania zapewnia zachowanie składników odżywczych i świeżego smaku oraz idealnie nadaje się do każdego rodzaju warzyw

- Funkcja robota kuchennego pomoże posiekać warzywa nawet na najdrobniejsze kawałki. Końcówka do mielenia ułatwi przygotowanie smacznych mas dla dzieci.

- Dzięki odpowiedniej dyszy istnieje możliwość przygotowania różnego rodzaju makaronu

- Młynek pomoże zmielić kawę na najdrobniejszy pył

- Funkcja homogenizatora pozwoli przygotować świeże desery oraz jedzonko dla niemowląt

DANE TECHNICZNE:

Model: HUROM GD (do zastosowań domowych)
Wymiary; 33 centymetry wysokości, 18 centymetrów szerokości, 41 centymetrów długości i 6,8kg wagi.
Dane silnika; Napięcie 230 V 50 Hz, Moc; 200 W, Silnik jednofazowy indukcyjny o mocy 1/3KM, prędkość świdra 75-85 obr/min
W zestawie:

W zestawie, wraz z urządzeniem Hurm GD znajdują się:

- moduł do mielenia, przygotowania makaronów, mas i wyciskania soków, wraz z odpowiednimi sitkami (z wewnętrznymi nożykami) oraz końcówkami,

- tłoczek zaopatrzony w silikonową uszczelkę,

- plastikowe pojemniki na sok i wytłoczone masy oraz nowe sitko z twardego tworzywa GE ULTEM

- instrukcja obsługi

- szczotka do konserwacji urządzenia

Gwarancja przez 24 miesiące obejmuje części natomiast silnik przez 10 lat.

Najzdrowsze jedzenie to takie, które ma pochodzenie naturalne. Przyroda oferuje każdemu produkty bardzo bogate w witaminy i minerały. Odżywianie się nimi może sprawić, że ludzie będą dłużej cieszyli się dobrym zdrowiem.

Jedzenie dla człowieka jest jedną z podstawowych czynności, bez której na dłuższą metę się nie obędzie. Z tego powodu tak istotne jest, by nie szkodziło człowiekowi, a wręcz przeciwnie, było nawet lekarstwem na wiele dolegliwości. Dzięki rozwojowi techniki każdy może cieszyć się nowoczesną wyciskarką do soków, która ze stałych produktów uczyni delikatny mus. Zachowa przy tym wszystkie wartości odżywcze i energetyczne, które posiadają dane owoce, warzywa czy zieleniny. Nie ma nic zdrowszego dla organizmu niż codzienna dawka witamin pochodzących prosto ze szpinaku, mleczu czy pokrzywy.

Należy jednak pamiętać, aby wszystko z czego pragnie się przygotować napój było świeże, ponieważ tylko w takich produktach znaleźć można odpowiednie proporcje błonnika czy energii potrzebne do zdrowego funkcjonowania.

ŁATWA INWESTYCJA W SWOJE ZDROWIE DZIĘKI WYCISKARCE

Nic nie działa na zdrowie człowieka tak pozytywnie, jak świeże i żywe pożywienie. Zapewnia ono wiele sił witalnych tak potrzebnych, by czerpać z życia pełną piersią. W tym celu warto zaopatrzyć się w to wielofunkcyjne urządzenie, które z powodzeniem zastąpi wiele innych, dużo gorszych jakościowo. Dzięki niemu będzie można zaoszczędzić pieniądze i miejsce w szafkach, a i dodatkowo zadbać o zdrowie. Gotowe produkty ze sklepów to jedzenie, którego nie powinien jeść żaden człowiek szanujący swoje zdrowie. Powinien za to czerpać z tego, co daje Matka Natura tak, by przez wiele lat cieszyć się sprawnym ciałem i organizmem pełnym witalności.

 

​OPINIE 
 

 
iga88
POLECAM Mieć taki sprzęt w domu to wielka pomoc i usprawnienie prac kuchennych. Prócz wyciskania, używam często nakładek do robienia makaronów. Dodatkowo moim Huromem mielę pieprz oraz przyrządzam mąki z kaszy czy ryżu. Wielozadaniowe urządzenie, które moim zdaniem nie ma sobie równych. Jedyną "wadą" jest cena, jednak za taką jakość nie ma co się dziwić. Polecam jak najbardziej! 

ZALETY WADY
nakładki do maronów  cena
design  
dobra do dużych owoców  
   


PAWEŁ
POLECAM 


Bardzo dobrej jakościo sprzęt. Wyciska sok praktycznie ze wszystkiego. Łatwa w obsłudze i myciu. Po pół roku użytkowania jestem bardzo zadowolony. Solidna konstrukcja i dobre materiały to duży plus urządzenia. 

ZALETY WADY 
solidna brak
cicha   
mocna   

 


 

Kate55
POLECAM Urządzenie spełnia moje oczekiwania. Wyciska pyszny, a co najważniejsze zdrowy i pełnowartościowy sok. Po roku użytkowania zakupiłam taką samą wyciskarkę dla moich Rodziców. Dla starszych osób soki to najlepsze naturalne suplementy diety, które ich organizmy łatwo przyswoją. Sama po roku wyciskania i picia nieprzetworzonych soków zauważyłam poprawę kolorytu skóry oraz więcej energi. Naprawdę polecam każdemu! 

ZALETY WADY
design brak
solidne wykonanie  
wydajna  
Zobacz