Hurom

NOWA WYCISKARKA DO SOKÓW HUROM HH2G

Redakcja Wyciskarki Opinie

W tym wpisie poruszony zostanie temat wyciskarek do soków. To sprzęt, który obecnie staje się bardzo popularna opcja i faktycznie sporo osób decyduje się na wykorzystywanie takich urządzeń. W związku z tym razem omówimy urządzenie Hurom HH 2G, które faktycznie obecnie należy do prawdziwej klasyki jeśli chodzi o takie sprzęty pozwalające na przygotowanie doskonałych soków. Niektórzy zastanawiają się czy różnica między takim sprzętem a zdecydowanie tańsza sokowirówką będzie aż tak duża jak wskazuje to cena. Może to zaskakiwać, ale faktycznie ta różnica jest bardzo duża i warto ją poznać.

Nowe urządzenie Hurom HH 2G to sprzęt, który zmienił się nieco w stosunku do wcześniejszej rodziny tych urządzeń, a mianowicie Versapers i innych urządzeń z pierwszej generacji producenta Hurom. W przypadku nowego sprzętu w stosunku do pierwszej generacji zmieniła się liczba obrotów na mniejszą. To oczywiście plus, ponieważ im mniej obrotów tym lepiej przy takich wyciskarkach. Prędkość wyciskania jest w nowym sprzęcie podobna, ale obrotów jest mniej ze względu na inną nieco formę przygotowanego ślimaka.

W nowym urządzeniu Hurom HH 2G zastosowane zostały nowe technologie jeśli chodzi o silnik i wałek. Dzieki temu wydajność wyciskania jak podaje producent jest większa aż o 30%.. Dodatkowo pojawia się korek niekapek, dzięki któremu nic się nie wyleje, a dodatkowo będzie można również w środku mieszać soki, koktajle, mrożone sorbety czy mleko roślinne. Można przepłukać sitko wodą przed czyszczeniem wyciskarki, by zaraz wyciskać inny sok. Dostępna jest także manetka, która reguluje otwór wylotowy i dzięki temu można zmieniać gęstość soków. To świetna funkcja, bo w zależności jaki kto lubi soki takie będzie mógł sobie przygotowywać. W sprzęcie pojawia się specjalna obrotowa szczotka, która fajnie się sprawdza, ponieważ ułatwia wyciskanie zieleniny.

Dokładne parametry tego urządzenia można oczywiście sprawdzić sobie w sieci, dlatego jeśli chodzi o takie istotne kwestie pewnie ważniejsze będzie to jakie użytkownik ma odczucia. Tutaj pojawiają się faktycznie pozytywne opinie ze strony użytkowników, którzy w stosunku do tego sprzętu wyrażają się faktycznie pozytywnie. Poleca się urządzenia tej marki między innymi dlatego, że nawet kilka lat intensywnego użytkowania nie doprowadza do uszkodzeń czy technicznych problemów, więc pod tym kątem sprzęt faktycznie się dobrze sprawdza. Urządzenia pierwszej generacji były bardzo dobre, ale zdecydowanie druga generacja zyskuje i jest doskonała.

Producent unowocześnił samą formę wyciskania soku, dzięki czemu sprzęt jest wydajniejszy a jednocześnie pojawia się również szansa na to, by poprawiała się jakość tego soku między innymi przy takich składnikach jak zielone liściaste warzywa. W sprzęcie pojawia się kilka ciekawych udogodnień, nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że pracuje się z nim lepiej. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, ale hamuje Was cena tych urządzeń to warto podkreślić, że to zdecydowanie sprzęt na bardzo dobrym poziomie, który będzie warty swojej ceny.

Zobacz