Tribest

Wyciskarka do soków Tribest Solostar 4

Redakcja Wyciskarki Opinie

Tribest Solostar 4 to nowoczesna wyciskarka do soków, która pozwoli Ci zasmakować w świeżych, smacznych i zdrowych sokach warzywnych. Urządzenie to charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania, a także posiada wiele dodatkowych udogodnień.

Sercem wyciskarki poziomej Tribest Solostar 4 jest najwyższej klasy, niezwykle skuteczny i wydajny silnik. To właśnie dzięki niemu model ten pozwala na przygotowywanie najzdrowszych i najlepszych soków, a jego efektywność przewyższa znacznie inne tego typu urządzenia. Wyciskarka ta gwarantuje wydobycie z jarzyn wszystkiego, co wartościowe, poradzi ona sobie także nawet z najtwardszymi warzywami. Co niezwykle ważne, model ten charakteryzuje się także niezwykłą energooszczędnością.

Dzięki zastosowaniu technologii wolnoobrotowej oraz użyciu funkcjonalnego wałka ślimakowego producent jest w stanie zagwarantować precyzję w wyciskaniu soku z warzyw i owoców. To właśnie z tego powodu otrzymujemy sok, który napełni nasze ciało całą mocą witamin i minerałów, które zawierają jego składniki. Ten model wyciskarki wyposażony jest w jeden wałek ślimakowy, jednak jego skuteczność nie ustępuje modelom dwuwałkowym. Cały proces odbywa się bowiem dwuetapowo, najpierw warzywa i owoce są rozdrabniane, a następnie urządzenie wydobywa z nich sok poprzez docieranie. Precyzja w działaniu wyciskarki sprawia, że produkt końcowy jest nie tylko odżywczy, ale i niezwykle smaczny.

Urządzenie to posiada także wiele innych, niezwykle ułatwiających jego użytkowanie, cech. W zestawie znajdziemy wiele elementów, które przydadzą się do wyciskania soku z produktów o różnym charakterze. Nowością jest podwójne sitko. Model ten wyposażony jest także w ciekawą funkcję oddzielania błonnika z warzyw. Tribest Solostar 4 to także wiele praktycznych rozwiązań jak zapinana pokrywka czy odłączany kabel. Dzięki temu możemy łatwiej wpasować wyciskarkę w przestrzeń naszej kuchni, nawet jeśli jest ona niewielka.

Model ten charakteryzuje się także atrakcyjnym, nowoczesnym designem, dzięki czemu dobrze prezentuje się, stojąc na blacie i nie zagraca przestrzeni. Wszystkie części urządzenia stworzone są także z bezpiecznych tworzyw i są dostosowane do kontaktu z żywnością. Dzięki temu producent jest w stanie zagwarantować stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania wyciskarki. Co dla wielu osób stanowi bardzo ważną cechę, czyszczenie tego modelu nie jest kłopotliwe. Ponadto, przy pomocy wyciskarki można przygotowywać także koktajle, lody i dania dla niemowląt, co czyni z niej urządzenie wielofunkcyjne. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Wyciskarka do soków Tribest Solostar 4 to nowoczesne urządzenie, mogące przydać się do przyrządzania nie tylko soków, ale i innych posiłków, dlatego sprawdzi się w każdej kuchni i z pewnością szybko stanie się domowym niezbędnikiem.

 

OPINIE 
 

 
Patrycja 
POLECAM Genialna wyciskarka jednoślimakowa. Bardzo wysoka jakość soków. Bardzo przyjemna w ogólnym użytkowaniu, ładniekomponuje się ze stylistyką mojej kuchni. Szybka i prosta w demontażu i montażu, oraz myciu po pracy. Dla mnie jajk najbardziej faworyt! 

ZALETY WADY
dobre komponenty  brak
łatwa obsługa  
cicha 
łatwe czyszczenie
 
   


user87  
POLECAM 


Bardzo fajna wyciskarka, trochę droga na to co idzie z nią  w ofercie. Jednak jakosć soków wynagradza koszty. Dodatkowo w zestaiwe otrzymujemy użyteczne nasadki do robienia makaronów dzięki, któym czas przyrządzania niektóychp otraw jest znacznie szybszy. 

ZALETY WADY 
ładna cena
smaczny sok   
szybkie mycie
końcówki do makaronów 
Zobacz