Hurom

HUROM HU-500 - urządzenie do każdej kuchni

Redakcja Wyciskarki Opinie

Kiedy mamy małą przestrzeń na urządzenie swojej kuchni, warto jest zwrócić uwagę na bardziej kompaktowe rozwiązania, dzięki czemu można zaoszczędzić więcej miejsca. Idealnym przykładem może być wyciskarka Hurom HU-500, która sprawdzi się w niewielkich, ale stylowych pomieszczeniach. Pomimo niewielkich gabarytów, to urządzenie zostało skonstruowane w oparciu o najlepsze i najnowsze technologie, dzięki czemu posiada ono liczne zalety, takie jak efektywność czy prostota obsługi.

Ten model wyciskarki wykorzystuje pojedynczy wałek ślimakowy, który napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 150W. Firma Hurom opatentowała technologię Slow Sqeezing Technology, która pozwala na powolne wyciskanie soku z warzyw i owoców. Wolnoobrotowa praca wałka sprawia, że uzyskany sok cechować będzie niezmieniony smak oraz aromat, a także pełna zawartość substancji odżywczych, co ciężko jest osiągnąć z pomocą tradycyjnej sokowirówki. Bez wątpienia ogromną zaletą tego urządzenia jest również jego pionowa konstrukcja, dzięki której można zaoszczędzić dużo miejsca, chowając je nawet w niewielkiej szafce. Hurom HU-500 to nie tylko funkcjonalność, lecz również nowoczesny design, który będzie ozdobą każdej kuchni.

Najważniejszą zaletą tej wyciskarki jest jednak jakość przygotowanych soków. Urządzenie potrafi poradzić sobie nawet z twardszymi owocami, dzięki czemu nie musimy się już ograniczać do miękkich jarzyn. Dodatkowo, cały mechanizm zabezpieczony został przed nadmiernym rozgrzewaniem, co w połączeniu z powolną pracą wałka pozwala nie tylko na uzyskanie pełnowartościowego produktu, lecz również na wyciśnięcie soku z miąższy i skórek, co osusza owocową bądź warzywną pulpę niemal do końca.

Obudowa wyciskarki Hurom HU-500 wykonana została z tworzyw najwyższej jakości, co zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na rdzę, odpryski czy zarysowania. Bezpieczeństwo pracy z urządzeniem zapewnia także zespół bezpieczników, które w przypadku nadmiernego przeciążenia silnika automatycznie wyłączają wyciskarkę. System chłodzenia, który został zastosowany w konstrukcji, daje możliwość pracy nawet przez pół godziny bez przerwy.

W wyciskarce zastosowano także funkcję automatycznego czyszczenia, dzięki czemu jej czyszczenie nie jest żadnym wyzwaniem. Konstrukcja została wykonana w taki sposób, aby w jak największym stopniu zmniejszyć ryzyko rozlania soku bądź zachlapania blatu. Te elementy mają ogromne znaczenie dla higieny i wygody pracy, które były priorytetem podczas tworzenia tego urządzenia. Dodatkową zaletą jest zaślepka, która zapewnia całemu procesowi powstawania soku sterylność, umożliwia precyzyjne dozowanie gotowego produktu oraz mieszanie poszczególnych składników. Wyciskarka Hurom HU-500 jest prosta, lecz niezawodna i prosta w obsłudze. Z jej pomocą można uzyskać wysokiej jakości soki, w pełni odżywcze, barwne i co najważniejsze - pyszne.

Jest to idealny wybór do każdego gospodarstwa domowego, a w szczególności w rodzinach, dla których bardzo ważne jest zdrowe odżywianie. Wytrzymała, zaskakująca efektami swojej pracy i jednocześnie elegancka. Wysokiej jakości materiały oraz staranne wykonanie dają możliwość skorzystania z gwarancji producenta. W przypadku akcesoriów są to dwa lata, zaś w przypadku silnika wyciskarki- dziesięć lat.

 

​OPINIE 
 

 
IGOR
POLECAM 


Używam wyciskarkę od roku. Przy włóknistych owocach na przykład ananas otwór wlotowy lubi się zapychać, dodatkowo trzeba uważać na grube warzywa bo wyciskarka może się zablokować. Poza tymi uwagami wyciskarka jest bardzo dobra. Nie miałem z nią większych problemów. Soki wychodzą bardzo smaczne. Mycie poszczególnych elementów jest bardzo wygodne. 

ZALETY WADY
cicha praca jakość wykonania
wygląd trwałość niektórych elementów 
dobra do dużych owoców  
   


ANITA
POLECAM 


Bardzo dobry sprzęt, w zupełności spełnia oczekiwania całej mojej rodziny. Używam ją ok pół roku. Przy stałym trybie pracy (około 3 l soku dziennie) nie zauważyłam żadnych problemów z poszczególnymi elementami. Solidne wykonanie gwarantuje wyjątkową jakość soku, który z czystym sumieniem podaję moim bliskim. 

 

ZALETY WADY 
długi okres gwarancji kształt wylotu pulpy
cicha   
kompaktowa   

 


 

login55
POLECAM Długo zastanawiałam się nad najlepszym modelem wyciskarki. Wybór padł na HUROMA HU-500​. Użyuwam ponad rok. Sugerowałam się opiniami w Internecie oraz ceną. Nie żałuję wyboru, ponieważ wyciskarka spełniła moje oczekiwania w 100%. Jakosc soku w porównaniu do sokowirówki bije na głowę. W kilka minut możecie wycisnąć zdrowy napój z warzyw i owoców posiadanych w domu. Jedynie radzę uważać na twarde owoce, które mogą zablokować mechanizm naszej wyciskarki. Mycie sprzętu dziecinnie proste. Suma sumarum - urządzenie warte zakupu! 

 

ZALETY WADY
wydajna brak
wytrzymała  
solidne wykonanie  
długa gwarancja  

 

Zobacz