Green Star

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050

Redakcja Wyciskarki Opinie

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 to nowszy model serii wyciskarek Green Star Elite. W przypadku GSE 5050 zastosowano nowe rozwiązania, sprawiające, że napoju jest w efekcie końcowym znacznie więcej niż do tej pory. Jest to zasługą przede wszystkim wolnych obrotów - 110 na minutę. Wyciskarka ta jest doskonałym urządzeniem podczas stosowania terapii sokowych. Model z dwoma wałkami ślimakowymi gwarantuje otrzymywanie jednolitego soku. Wyciskarka ta posiada aż trzy etapy wyciskania surowca.

FAZA I - ROZDRABNIANIE

Proces rozpoczynają dwa walce rozdrabniające surowiec na małe kawałki. Dzięki temu uzyskiwana jest większa ilość soku.

FAZA II - ROZLUŹNIENIE I MIKSOWANIE

Po fazie rozdrabniania zawartość trafia do strefy niemetalowych ślimaków, gdzie poddawana jest rozluźnianiu tkanki i miksowaniu. Wskutek tej czynności dochodzi do otwarcia komórek warzyw i owoców, gdzie znajdują się cenne dla zdrowia substancje.

FAZA III - ZGNIATANIE MASY

To już ostatni krok do uzyskania smacznego soku. Prowadzi do jego wyciskania oraz wylewania do szklanego pojemnika. Sok przechowywany może być w lodówce do 48 godzin i nie traci przy tym swoich właściwości odżywczych i organoleptycznych.

Wyciskarka do soku Green Star Elite GSE-5050 posiada walce z bioceramicznymi zakończeniami. Dlatego też wyciskane owoce i warzywa nie mają kontaktu z elementami metalowymi. Poza tym materiał ten wytwarza drgania przypominające też powstałe na skutek przepływu krystalicznie czystej wody. Ma to znaczenie w przypadku terminu zdatności do spożycia. Takie drgania korzystnie wpływają bowiem na proces utleniania się soku. Z kolei namagnesowanie rdzeni przyczynia się do eliminacji zakwaszenia organizmu. Narażone są na to osoby, które piją duże ilości kawy. Za sprawą namagnesowaniu sok zachowuje dłużej swoje substancje odżywcze.

Wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 jest w stanie pozyskać sok z różnego rodzaju warzyw i owoców. Wszystko to za sprawą wykorzystywania dwóch sitek. Z kolei regulator suchości miąższy pozwala na otrzymanie soku bez miąższu lub z większą jego ilością. Wkład homogenizujący nie oddziela soku od pulpy, a jednocześnie homogenizuje sosy i jedzenie dla niemowląt.

Zalety wyciskarki do soków Green Star Elite GSE-5050:

  • wyciskanie znacznej ilości naturalnego soku,
  • brak utleniania uzyskiwanego soku,
  • łatwość montażu i demontażu dzięki systemowi zatrzasków, a także proste czyszczenie (okrywa wyciskarki nakładana jest w łatwy sposób od góry),
  • magnetyzm (wyciskarka ta jako jedyna na rynku produkuje delikatne pole magnetyczne),
  • niskie obroty nie wytwarzające ciepła (ciepło wpływa niekorzystnie na wartości odżywcze soku),
  • zabezpieczenia (urządzenie nie działa, kiedy pokrywa jest niedomknięta do końca),
  • możliwość mycia w zmywarce.

Wyciskarka do soków Green Star Elite GSE-5050 posiada liczne akcesoria podobnie jak model GSE-5000, ale występuje w zupełnie nowym kolorze do wyboru. Nowoczesna wyciskarka Green Star Elite GSE-5050 w odcieniu chromu  stanowi  doskonałe  urządzenie pomieszczeń i aneksów kuchennych.

OPINIE 
 

 
Maria
POLECAM Wyciskarka  bardzo dobra, mimo iż wygląda mega oldschoolowo to jej działania mogą pozozdrościć nowsze i lepiej wyglądające modele. Bez problemu radzi sobie z produkcją soku ze wszystkich warzyw i owoców. Minusem jedynie jest trudne czyszczenie sprzętu. Mino to - polecam! 

ZALETY WADY
trwałość   design
wydajność czasochłonne mycie 
solidne wykonanie
 
 


Tomek 
POLECAM 


Jako aktywna na rynku pracy matka trójki dzieci, doceniam wyciskarkę za szybką i solidną pracę. W krótkim czasie jestem w stanie dać mojej rodzinie pełnowartościowe soki dzięki którym dostarczam im niezbędnych witamin potrzebnych do wzrostu i rozwoju. Polecam z całego serca.

ZALETY WADY 
cicha praca wygląd
prosta w obsłudze    
wydajna
 
 

 

Zobacz