Przepisy i porady

Odkryj idealne smoothie na lato

Redakcja Wyciskarki Opinie

Odkryj idealne smoothie na lato z Life Smoothies.

Lato jest coraz bliżej, a wraz z nim plany z przyjaciółmi, czas dla siebie i chęć korzystania z różnych zajęć i relaksu.

Oprócz dobrej zabawy, bardzo ważne jest, aby pozostać nawodnionym w ciągu dnia, ponieważ może zrobić się bardzo gorąco, szczególnie w niektórych godzinach. Tak więc, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy masz kilka dni wolnego, chcemy przedstawić Ci pomysły na to, jak pozostać nawodnionym i odżywionym. A co jest na to lepszego niż najzdrowszy i najbardziej zabawny sposób: z LifeSmoothie!

Upewnij się, że zawsze jesteś przygotowany!

Plaża czy basen?

Dla tych, którzy wolą świeżą wodę, mamy również bardzo słodką opcję, która idealnie się z nią komponuje: nasz Truskawkowy Split.

To wyjątkowe smoothie, oprócz tego, że przyciąga wzrok, ma tak pyszny smak, że szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem na dzień na basenie.

Zawiera truskawki, które nadają mu szczególny smak i kolor; banana, który dodaje słodyczy i energii, abyś mógł pokonać kilka dodatkowych długości; papaję, która zapobiega powstawaniu przebarwień na skórze, jeśli jesteś zwolennikiem kąpieli słonecznych; i wreszcie pomidorki koktajlowe, które zawierają 95% wody... widzisz? Mówiliśmy ci, że to idealne smoothie. ????

Z drugiej strony, jeśli wolisz słoną wodę i uczucie piasku na stopach, polecamy smoothie Tropi Colada. Ten smak sprawi, że będziesz chciał być na wakacjach na zawsze, ponieważ łączy w sobie banana, mango i kokosa.

Banany mają wiele zalet zdrowotnych i są bardzo sycącym owocem, który sprawi, że nie będziesz podjadać między posiłkami. Mango zawiera dużo błonnika i wspomaga trawienie. I wreszcie prawdziwy owocowy skarb: kokos. Ten owoc pomoże Ci zachować nawodnienie podczas słonecznego dnia i jest ubogi w cukry i tłuszcze.

Siłownia na świeżym powietrzu

Siłownia w lecie, czemu nie? Jest tyle fajnych sposobów na ćwiczenie bez konieczności korzystania z siłowni. Możesz na przykład pojeździć na łyżwach, pograć w tenisa, pospacerować lub pojeździć na rowerze. W przypadku tego drenażu energetycznego zalecamy, aby zakończyć ćwiczenia wypijając nasz Green Machine smoothie. Jest to naturalne paliwo pełne witamin i idealne dla pełnego powrotu do zdrowia. Zawiera szpinak, brokuły, banana, seler, ananasa i mango. A co najlepsze? Smak. Spróbuj, będziesz zaskoczony!

Tai Chi przy zachodzie słońca

Lato daje nam wspaniałe zachody słońca, które pomagają zrelaksować nasze ciało i umysł, a to może być świetny czas na praktykę Tai Chi i wyrównanie naszych czakr. Dlatego doskonałym sposobem na zakończenie dnia jest nasz rajski smoothie z mango . Jego wyjątkowy smak zawdzięczamy mango, ananasowi i passiflorze, a to właśnie ta mieszanka przeniesie Cię w fantastyczne krajobrazy. To będzie lekarstwo dla Twojego ciała i umysłu.

Wyjście do kina

I tak jak dobre zakończenie filmu, kino może być świetne w lecie. Film to najlepszy sposób na oderwanie się od rzeczywistości, jeśli jeszcze nie cieszysz się wakacjami. Proponujemy więc wybrać się do jednego z 6 lokali 'Reels Cinema' w Dubaju. Możesz wybrać dowolne z naszych smoothies, ponieważ wszystkie będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Jeśli nie możesz się zdecydować, a zamierzasz obejrzeć romantyczny film, możesz spróbować naszego Raspberry Love; lub, wręcz przeciwnie, film przygodowy świetnie pasuje do naszego Acai Kick; ale każda opcja jest dobra, jeśli chcesz się odłączyć i przeżyć wspaniałe doświadczenie.

Jeśli chcesz cieszyć się latem pełnym smaku, Life Smoothies będzie Ci towarzyszyć w najlepszych chwilach.

 

Zobacz