Angel

Angel Juicer 8500S

Redakcja Wyciskarki Opinie

Wysoka efektywność i wyjątkowy wygląd- to podstawowe cechy wyciskarki Angel Juicer 8500s. Wyróżnia się ona od swoich poprzednich modeli zastosowaniem chromowo-niklowej stali chirurgicznej SUS-316, która nie tylko zapewnia sterylność, lecz również odpowiada za niezwykły design całego urządzenia. Wysoka dbałość o szczegóły oraz nowoczesna konstrukcja sprawiają, że wyciskarka Angel Juicer 8500s jest pod niemal każdym względem wyjątkowa.

Trwały silnik o mocy 180W odpowiada za napęd całego mechanizmu. System opiera się na dwóch wałkach ślimakowych, które wykonane zostały ze wspomnianej wyżej stali chirurgicznej, co zapewnia jak najwyższą wydajność. Taki sposób konstrukcji umożliwia mielenie i wyciskanie praktycznie wszystkich produktów, zarówno miękkich owoców, jak również orzechów, ziół czy innych warzyw liściastych. Wałki pracują powoli, co ma na celu ograniczenie nagrzewania się mechanizmu, co ma ogromny wpływ na cenne składniki mineralne i witaminy zawarte w sokach. Wyciskarka Angel Juicer 8500s oparta jest o trzystopniowy proces wyciskania, dzięki czemu jej praca jest w pełni wydajna, a sok pozyskiwany jest nie tylko z miąższu, lecz również skórek czy włókien warzyw i owoców. Ponadprzeciętna precyzja wykonania z dbałością o wszystkie szczegóły sprawia, że urządzenie zaskakuje wydajnością i możliwością uzyskania wysokiej jakości soków, które wyróżniają się smakiem oraz zawartością substancji spożywczych.

angel wyciskarka

Pełen komfort pracy oraz bezpieczeństwo zapewnia zastosowanie w konstrukcji bezpiecznika termicznego, który w wyjątkowej sytuacji przekroczenia dozwolonej temperatury w silniku automatycznie wyłącza urządzenie. Wyciskarka Angel Juicer 8500s posiada wyjątkowo wydajny wentylator, który umożliwia pracę nawet przez pół godziny bez przerwy. Urządzenie wyposażone zostało również w bieg wsteczny, który jest automatycznie włączany w przypadku zablokowania mechanizmu przez pulpę. Pozwala to na szybkie i w pełni bezpieczne usunięcie problemu.

Obudowa wykonana została ze stali odpornej na korozję, dzięki czemu jest mocna i solidna. Zabezpiecza to również wyciskarkę przed nadmiernymi zabrudzeniami bądź zużyciem. Urządzenie Angel Juicer 8500s charakteryzuje także wyjątkowa konstrukcja i uniwersalność, dzięki czemu sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. Wysoka jakość produkowanego soku sprawia, że jej działanie zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Unikalny design i intuicyjna obsługa sprawiają, że z urządzenia mogą bezpiecznie korzystać także dzieci. Materiały zastosowane do jego produkcji są w pełni neutralne biologiczne i proste w czyszczeniu.

Angel Juicer 8500s jest urządzeniem, które wyróżnia się zarówno pod względem zastosowania, jak i swojego wyjątkowego wyglądu. Wyciskarka ta umożliwia nie tylko przygotowywanie soków, lecz również musów, masła orzechowego, mleka sojowego, a nawet pasztetu. Higiena pracy oraz wolnoobrotowy cykl sprawiają, że zachowana zostaje pełnia smaku oraz wysoka wydajność wyciskania. Wytrzymała konstrukcja może stać się ozdobą każdej kuchni. Dodatkowo, urządzenie objęte jest gwarancją producenta, która wynosi pięć lat w przypadku uszkodzeń silnika oraz dwa lata na dodatkowe akcesoria.
 

OPINIE 
 

 
HUBERT
POLECAM 


Wysokiej jakości wyciskarka, wyposażona w czujnik wykrywający przeładowanie zbiornika wyciskarki. Dostarcza smaczny sok wysokiej jakości. Jestem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ wyciskarka działa w 3 etapach: kruszy, miażdzy i wyciska dokładnie sok zawarty w owocu lub warzywie. Model posiadam od ubiegłego roku. Dotychczas nigdy mnie nie zawiódł. Działa cicho, dzięki czemu można przygotowywać swobodnie sok nie budząc domowników :) Jak najbardziej polecam!  

ZALETY WADY
poręczna brak
wydajna  
łatwa w myciu   
   
   


Bożena 
POLECAM 


Udany produkt, który od razu imponuje solidnością wykonania i starannie dobranymi komponentami. Wyciskarkę zakupiłam 4 miesiące temu, ale już zdążyła skraśc moje serce. Solidne wykonanie oraz jakość i smak soku pozytywnie zaskakują. Co najwazniejsze soki zaczłą pić mój syn, który niestety stroni od warzyw. Na szczęście w tej formie przypdały mu do gustu. 

ZALETY WADY 
wydajność cena
smak soku  
cicha   
Zobacz