Greenis

Wyciskarka Greenis Rhino F-10000S

Redakcja Wyciskarki Opinie

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Greenis F-10000S posiada największy na rynku otwór wsadowy. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów - tworzywa sztucznego oraz szczotkowanej stali nierdzewnej. Poza tym wyposażona została w wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak podwójna komora wsadowa czy przyciski na mikrostyki.

Otwór wsadowy w wyciskarce Greenis F-10000S posiada średnicę 85 mm. Dzięki temu mieści owoce i warzywa w całości. Z kolei drugi wąski otwór przeznaczony jest na mniejsze składniki. Proces wyciskania przebiega w trzech etapach. Wałek ślimakowy w tym modelu został wydłużony o 8 cm, w porównaniu do klasycznych wyciskarek wolnoobrotowych. Sok powstały w efekcie końcowy jest świeży i bardzo klarowny. Za sprawą długiego wałka ślimakowego produkowanego z ULTEMU sok wyciskany jest bardzo dokładnie. To jeszcze nie wszystkie zalety tego urządzenia. Na uwagę zasługuje również tuba z dwoma podajnikami  - jeden jest duży, a drugi mniejszy. Maszyna jest generalnie bezpieczna i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. silnik ma sporą moc, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Podajniki i misa produkowane są z materiału TRITAN BPA Free. Otwór wylotowy soku jest bezpieczny. Nie ma też ryzyka zadrapania się podczas czyszczenia misy. Na uwagę zasługuje też inteligentny panel sterowania wyciskarki.

Cena

Cena wyciskarki wolnoobrotowej Greenis F-1000S mimo, że zastosowano w niej nowoczesny podajnik do składników, nie różni się zbyt mocno od ceny poprzedniego modelu tego producenta,  a więc Greenis F-9010. Wyciskarkę tego rodzaju zakupić można już za około 1200 zł. Cena ta porównywalna jest więc do wyciskarki Kuvings Big Mouth, innego urządzenia o dużym otworze wsadowym.

Wyciskarka wolnoobrotowa Greenis F-10000S Rhino oferuje swoim użytkownikom przede wszystkim bardzo precyzyjne wyciskanie soku z twardych składników, a także mielenie ziaren czy przygotowywanie sorbetów, masła orzechowego i lodów. Urządzenie to wyciska znacznie więcej soku niż zwykła sokowirówka, owoce nie zostają przegrzane, a cenne składniki odżywcze stracone.

Zalety urządzenia:

  • tuba z dwoma podajnikami, która jest wygodna w użyciu i bezpieczna,
  • szeroki podajnik o średnicy 85 mm na duże składniki,
  • wytrzymały silnik o znacznej mocy,
  • podajniki i misa wykonane z bezpiecznego materiału TRITAN BPA Free,
  • bezpieczny otwór wylotowy dla soku, który zapobiega zadrapaniom w czasie czyszczenia misy,
  • funkcjonalny i inteligentny panel sterowania, który sprawia, że korzystanie z wyciskarki Greenis  jest bardzo wygodne.OPINIE 
 

 
Magda
POLECAM 


Bardzo dobrze wykonana wyciskarka, ładna i mądrze/ergonomicznie zaprojektowna. Duży ślimak w połączeniu z szerokim otworem idealnie radzi sobie z pomarańczami i jabłkami. Syn z mężem wyciskają soki nałogowo. Brawa dla marki Greenis za sprytnego nosorożca ;) 

ZALETY WADY
funkcjonalna brak
wydajna  
skuteczna    
   
   


Bożena 
POLECAM 


Rhino to wyciskarka godna polecenia każdemu. Jako dietetyk uważam na to co, kiedy i jak spożywam. Zdaję sobie sprawę jak ważne są witaminy oraz jak ciężko je dostarczyć przy pomocy zwykłych suplementów diety lub naturalnie-  spożywając owoce lub warzywa w nieprzetworzonej formie. Dzięki wyciskanym sokom w szybki sposób dostarczam organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które regenerują mnie po treningu lub napiętym dniu w pracy. Do sporych rozmiarów tuby można wkładać całe jabłka orazpomarańcze. Soki w smaku - wyśmienite. 

ZALETY WADY 
jakość soku  brak
smak   
cicha 
Zobacz